verify98 ۱۲ دی ۱۴۰۰ وریفای بایننس

1. ساخت مدارک برای وریفای بایننس

وریفای بایننس رایگان

از حدود یکسال پیش یعنی اردیبهشت سال 1400 وریفای بایننس برای کاربران ایرانی اجباری شد.

وریفای رایگان بایننس
وریفای رایگان بایننس

بایننس؛ بزرگترین صرافی رمزارزها در جهان است که به دلیل داشتن قابلیت های بیشمار در رابطه با ترید مورد استقبال اکثر مردم جهان قرار گرفته همانطور که میدانید ایرانیان نیز سهم زیادی از بازار کریپتو جهان را تشکیل میدهند و با وجود اینکه خطرات بسیاری در استفاده از حساب بایننس برای آنها وجود دارد، بازهم نمیتوانند از قابلیتهای منحصر به فرد شبکه بایننس بگذرند و تمام آن خطرات را به جان خریده و در این شبکه فعالیت میکنند.

تا چند ماه گذشته در شبکه بایننس هر فردی میتوانست با ارائه یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن فعالیت خود را بدون هیچ گونه نیاز به احراز هویت در بایننس شروع و تا سقف ۲ بیت کوین در روز برداشت داشته باشد. که اگر قصد برداشت از حساب خود با مبلغ بیشتر از ۲ بیت کوین را داشته باشد میبایست به بخش احراز هویت در بایننس مراجعه کند و اکانت بایننس خود را وریفای کند. اما از حدود یکسال پیش یعنی اردیبهشت سال 1400 وریفای بایننس برای کاربران ایرانی اجباری شد.

بروزرسانی شد ( 1400/10/12)؛ طبق آخرین اخبار بایننس که اخیراً منتشر شده است تمام کاربران بایننس میبایست وریفای خود را تا مرحله INTERMEDIATE پیش ببرند ، در غیر اینصورت امکان فعالیت و خروج ارز از اکانت را نخواهند داشت !

در صورتی که بایننس به حساب فردی مشکوک شود بلافاصله آن حساب را مسدود میکند و فرد اجازه برداشت از حساب خود را تا زمان احراز هویت در بایینس ندارد .

این در حالی است که بایننس از تیم و برنامه های حفاظتی بسیار دقیق و پیشرفته ای برخوردار است که درصد ریسک استفاده از این شبکه را برای ایرانیان بسیار بالا میبرد و در حالت عادی احراز هویت بایننس برای ایرانیان امکانپذیر نیست.

یکی دیگر از مواردی که باید بدانید این است که اخیراً بایننس با شبکه سایفرتریس نیز شروع به همکاری کرده ، و این همکاری در خصوص رهگیری معلاملات است !

این زنگ خطر بزرگی برای کاربران ایرانی است و ریسک استفاده از حساب بایننس را بیش از پیش بالا برده است .

با توجه به این موارد و ده ها دلیل دیگر استفاده از حساب بایننس بدون احراز هویت بسیار خطرناک است و میتواند صدمات جبران ناپذیری را به افراد وارد کند !

چگونه با خیال راحت و مطمئن از بایننس استفاده کنیم؟

برای استفاده بدون خطر و مطمئن از بایننس حتماً میبایست احراز هویت کنید ، ما این کار را برای شما انجام میدهیم !

اگر قصد وریفای کردن اکانت بایننس خود را دارید ، و یا قصد ساخت حساب جدید با احراز هویت در بایننس را دارید با ما همراه باشید و این پست را تا انتها مطالعه کنید .

وریفای بایننس برای ایرانیان

وریفای اکانت بایننس فعال ، ساخت اکانت بایننس وریفای شده

 اگر اکانت بایننس فعال دارید و در حال حاضر مسدود شده، و یا مسدود نیست و برای جلوگیری از مشکلات پیش رو قصد وریفای کردن آن را دارید ، ما برای احراز هویت اکانت بایننس شما آماده ایم !
 اگر قصد ساخت حساب بایننس وریفای شده را دارید میتوانید این کار را به ما بسپارید ( ساخت حساب بایننس احراز هویت شده )
 احراز هویت بایننس با چهره شما و توسط خود شما انجام میشود و نیاز به ارسال اطلاعات ورود به اکانت بایننس برای ما نیست .
 پشتیبانی ( ما همواره برای پشتیبانی به کاربران خود آماده هستیم ، اگر در روند ثبت سفارش وریفای کردن اکانت بایننس خود مشکلی دارید با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید: 09350500947 )

وریفای اکانت بایننس به کمک آیدی کارت و پاسپورت کشورهای مجاز انجام میشه. شما به راحتی میتونید در بایننس بدون سقف محدودیتی فعالیت کنید. تنها کاری که نیازه، لطف کنید به واتساپ شماره 09350500947 پیام بدید و یک عکس 4*3 پرسنلی یا سلفی با کیفیت (زمینه سفید) ارسال کنید. پروسه ساخت آیدی کارت یا پاسپورت تقریبا 12ساعت زمان میبره. ما فایل آیدی کارت شما را با افتخار بصورت رایگان ارسال میکنیم و پس از تایید شما درمورد قیمت توافق میکنیم.