verify98 ۹ دی ۱۴۰۰ وریفای بایننس

1. وریفای اکانت بایننس به چه صورت است؟ ثبت سفارش احراز هویت بایننس

وریفای اکانت بایننس
وریفای رایگان بایننس

بایننس، یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال و استوک در دنیا است که ایرانیان اگر قصد داشته باشند تا در این صرافی معتبر ارز دیجیتال فعالیت کنند، نیاز دارند تا اقدام به وریفای اکانت بایننس کنند.

در صورتی که تیم صرافی بایننس مشاهده کنند که شما از ایران در حال فعالیت در این صرافی هستید و یا اینکه فعالیت های مشکوکی از طرف شما مشاهده شود، بلافاصله حساب شما را غیرفعال می کنند.

اما نترسید، صرافی ارز دیجیتال بایننس، یک ویژگی خوبی که دارد، این است که حساب کاربری شما را مسدود می کند، اما پولی که شما در این صرافی قرار دادید را مسدود نمی کند. به این منظور که شما می توانید در هر زمانی، پول خود را از حساب برداشت کنید و به یک والت / آدرس کیف پول مجازی دیگری ارسال کنید، حتی اگر حساب کاربری شما مسدود شده باشد.

اگر احراز هویت بایننس به درستی صورت بگیرد، شما براحتی میتوانید در این صرافی معاملات خود را انجام داده و از تمام مزایای آن بهره مند شوید.

وریفای اکانت بایننس به چه صورت است؟

سوالی که ممکن است تا به اینجای کار برای شما پیش آمده باشد، این است که حساب کاربری بایننس به چه صورت ساخته می شود و اینکه ایرانیان نمی توانند وریفای اکانت بایننس داشته باشند، پس چطور قرار است خدماتی به عنوان احراز هویت بایننس ارائه شود؟

بله، همانطور که ذکر شد، احراز هویت بایننس برای ایرانیان مقدور نمی باشد و اگر صرافی ارز دیجیتال بایننس بداند که شما از آی پی داخل کشور وارد حساب کاربری خود شدید، بلافاصله اقدام به مسدود کردن حساب کاربری شما می کند. اما همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، با مسدود شدن حساب کاربری، پول شما بلوکه نمی شود و قابلیت خارج شدن از صرافی بایننس دارد.

اما برگردیم به موضوع وریفای اکانت بایننس، به چه صورت احراز هویت بایننس صورت می گیرد؟

در وهله اول، شما از خودتان یک عکس تهیه می کنید و پس از آن، برای ما می فرستید.

پس از ارسال عکس شما برای متخصصین در زمینه وریفای اکانت بایننس، یک آیدی کارت یا پاسپورت از کشوری مانند فرانسه، هلند، گرجستان و کشورهایی که تحت پوشش خدمات صرافی بایننس باشند، به شما ارائه داده می شود.

با استفاده از آن پاسپورت، احراز هویت شما در صرافی بایننس ممکن می شود.

لازم به ذکر است که از هیچ گونه هویت جعلی در این پاسپورت استفاده نمی شود و نام و نام خانوادگی شما نیز در پاسپورت ذکر می شود و تنها چیزی که جعل شده است، محل اقامت شما است که بتوان با استفاده از آن، از محدودیت های بایننس عبور کرد.

با وری فای اکانت بایننس، قادر خواهید بود تا محدودیت هایی که در پلتفرم بایننس وجود دارد، به راحتی دور زده و اقدام به انجام معاملات سهام خارجی و همچنین جا به جایی پول بدون محدودیت کنید.

آیا واقعا وریفای اکانت بایننس ارزش دارد؟

بله. شما با وریفای حساب بایننس مزایای زیر را دریافت میکنید.

. باز شدن دسترسی اکانت و برداشت ارزها در صورت بلاک شدن
. افزایش سقف برداشت روزانه و ماهانه در بایننس
. شرکت در IEO های بایننس
. عدم استفاده از سرور مجازی
. استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن بایننس
. عدم مسدود شدن اکانت
. بازیابی اکانت در صورت فراموشی فاکتور دو عاملی 2FA یا Authenticator

پس از وریفای بایننس، چیزی حساب کاربری مرا تهدید می کند؟

پس از اینکه حساب کاربری خود را در بایننس وریفای کردید، چیز خاصی حساب کاربری شما را تهدید نمی کند. اما در این رابطه باید نکاتی را به یاد داشته باشید تا بتوانید یک معامله خوب انجام دهید. در ادامه نکات مربوطه برای شما ذکر شده است.

به عنوان نکته اول، دقت کنید که به هیچ وجه بدون وی پی ان یا سرور، وارد حساب کاربری خود نشوید. به محض اینکه صرافی بایننس مطلع شود حساب کاربری شما از سوی ایران است، اکانت شما را مسدود می کند و در نتیجه وریفای بایننس نیز از بین می رود و یا اینکه خیلی سخت می توان آن حساب کاربری را برگشت داد.

بنابراین پیشنهاد می شود تا همیشه از وی پی ان های معتبر برای ورود به صرافی بایننس استفاده کنید.

اگر می توانید، حتما از وی پی ان آی پی ثابت و اختصاصی استفاده کنید، به این دلیل که ممکن است قبل از شما، یک شخصی با وی پی ان عادی وارد بایننس شده و اقدام به خرابکاری کرده باشد و حالا آن آی پی در بایننس، در Black-list باشد. به این منظور که آن آی پی مذکور، فعالیت های مخرب و یا مشکوک دارد.

معمولا این آی پی ها در وی پی ان های رایگان و بد کیفیت مشاهده می شود، بنابراین پیشنهاد می شود تا از آی پی اختصاصی استفاده کنید.

هرگز وریفای اکانت بایننس خود را با هیچ شخص دیگری به اشتراک نگذارید. بدانید که تمام این پاسپورت ها در بایننس به ثبت میرسد و اگر قرار باشد تا این پاسپورت جعلی در اختیار دوستان خود بگذارید، ممکن است حساب شما و دوستتان مسدود شود و یا اینکه اقدامات قانونی علیه شما صورت بگیرد. بنابراین پیشنهاد می شود هرگز این کار را انجام ندهید.

با رعایت این دو نکته ساده، هیچ مشکلی برای وری فای بایننس شما پیش نخواهد آمد.