verify98 ۷ دی ۱۴۰۰ وریفای بایننس

در استفاده از حساب تایید هویت بایننس چه نکاتی باید رعایت شود؟

جهت استفاده از اکانت وریفای شده بایننس لازم است، نکات زیر رعایت گردد:

 • به هیچ عنوان با مشخصات ایرانی مانند کارت ملی یا پاسپورت احراز هویت ننمایید. اگر صرافی اکانت شما را بلاک کرده باشد و با استفاده از این موارد بخواهید احراز هویت کنید، محدودیت های بیشتری اعمال می گردد.
 • بهتر است فرایند احراز هویت بایننس را با اپلیکیشن موبایل انجام دهید. زیرا دوربین موبایل به راحتی در دسترس است و می توانید عکس سلفی و ویدئو را به راحتی ارسال نمایید. در موقع استفاده از لپتاپ باید از webcam استفاده کرد که کار با آن مشکل تر بوده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار نیست.
 • همیشه با تغییر آی پی وارد حساب خود شوید. در هنگام انجام مراحل تایید هویت در بایننس از vpn استفاده کنید. در این صورت لازم نیست همیشه از سرور مجازی vps استفاده کنید که آی پی شما ثابت باشد. البته بهتر است به دفعات زیاد آدرس ip خود را تغییر ندهید چون سیستم امنیتی بایننس به این کار شک می کند.
 • از آی پی کشورهای تحریم شده مانند ایران و آمریکا برای وارد شدن به حساب کاربری خود استفاده نکنید. در این صورت حساب شما بلاک نمی شود ولی صرافی هشدار می دهد که با ip کشور تحریم شده وارد شده اید. البته چون حساب کاربری شما وریفای شده، محدودیتی روی حساب شما اعمال نمی گردد.
  این موضوع در شرایطی اعمال می شود که به تعداد دفعات زیاد با آی پی کشورهای تحریم شده وارد شوید. به عنوان مثال در حد چهار یا پنج بار اگر با این آی پی ها وارد شوید اشکالی ندارد ولی اگر به تعداد دفعات زیاد باشد، صرافی محدودیت هایی را اعمال می کند. ولی در نهایت اکانت کاربر بلاک نمی شود.
 • مشخصات تایید هویت خود را در اختیار هیچکس قرار ندهید. به عنوان مثال به شخصی اجازه ندهید که با مشخصات شما مراحل احراز هویت را انجام دهد. در این صورت امکان دارد اکانت شما و یا همان شخص با اشکال مواجه شود.
 • برای تغییر در مشخصات احراز هویت با پشتیبانی بایننس تماس برقرار کنید. به طور مثال با نام کشوری احراز هویت انجام دادید و آن کشور در حال حاضر با محدودیت هایی مواجه شده و وریفای در آن کشور اجباری شده است. پس به پشتیبانی بایننس پیام داده و از او بخواهید احراز هویت شما را لغو کنند تا با مشخصات جدیدی احراز هویت نمایید.
  مراحل احراز هویت بایننس همان مراحلی است که در این مقاله توضیح داده شد.
 • اگر بخواهید از روش چهارم (مقاله قبل) خودتان مراحل احراز هویت را انجام دهید، می توانید از طریق این لینک https://arzesh98.ir/contact/ وارد شوید. با قرار دادن این لینک در آدرس بار مرورگر خود به صفحه ای وارد می شوید که می توانید مشخصات خود را در فرم آن وارد کنید. در این صورت تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و در این رابطه که چه مواردی را باید برای بایننس ارسال کنید و همچنین هزینه ای که برای احراز هویت لازم است به شما اعلام خواهند کرد.
  در اینصورت خودتان خواهید توانست از روش چهارم مشخصات خود را وارد نموده و فرایند احراز هویت بایننس را براحتی به انجام رسانید.