verify98 ۳۰ آذر ۱۴۰۰ وریفای بایننس

کشور مناسب برای وریفای بایننس

حالا که توانایی استفاده از امکانات بایننس با لوکیشن ایرانی رو نداریم و مجبوریم که با ترفند هایی تحریم ها رو دور بزنیم تا بتونیم از بایننس استفاده کنیم،‌ خوبه که دقت کافی در انتخاب لوکیشن وریفای داشته باشیم تا بعدا مجددا مجبور به وریفای با هویت کشور دیگه ای نشیم.

کمتر سایتی اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص در اختیار شما قرار میده پس این قسمت رو با دقت مطالعه کنید.

چه کشوری برای وریفای بایننس مناسب است؟

به طور کلی برای انتخاب لوکیشن وریفای با توجه به نیاز های خود تصمیم بگیرید.

  • به طور کلی وریفای با کشور های سنگاپور، هلند، آمریکا، انگلستان، برزیل، چین، آفریقا و سایر کشورهایی از این دسته توصیه نمیشه چرا که پلتفرم معاملاتی اونها از پلتفرم اصلی Binance.com جدا شده و یا در حال جدا شدنه و امکانات محدود تری نسبت به حساب سایر کشور ها دارن. (برای مثال فیوچرز در این کشور ها غیرفعال هست)
  • به طور کلی وریفای با کشور های بزرگ اروپایی به علت سختگیری که اخیرا در وریفای با این کشور ها ایجاد شده توصیه نمیشه مگر اینکه قصد فعال سازی ویزا کارت مجازی بایننس رو داشته باشین که در این حالت تنها با بعضی از کشور های اروپایی توانایی فعال کردن این قابلیت خاص رودارید.
  • برای وریفای با سایر کشور ها بهتره سراغ کشور هایی که قوانین مثبت تری در بحث مالیاتی یا رمز ارز ها و رابطه با صرافی های آنلاین دارند برید. ( برای اطلاعات بیشتر در این خصوص واتساپ پیام بدید. )