1- حل مشکل وریفای بایننس : قطعا شمام اخیرا موقع وریفای بایننس با خطا و ارورهای جدید روبرو می شید. حل مشکل وریفای بایننس مورد همیشه برای تریدرها موجب سردرگمی و دردسر می شه. و شاید درآخر هم نتونند اکانت بایننس خود را وریفای و احراز هویت کنن. توی این مقاله تیم ارزش98 با تجربه چندین ساله و تیکت های زده شده به پشتیبانی بایننس ، آموزش های لازم برای رفع خطا و ارورهایی که هنگام احراز هویت و وریفای بایننس رخ میده رو به طورکامل توضیح داده تا درصورت برخورد با اینگونه خطاها و ارورهای بایننس بتونید خطاها رو برطرف کنید برای رفع ارور و خطا بایننس برای شما راهکارهایی ارائه داده شده که می تونید مطالعه بفرمایید.

انواع ارورها و خطاهای وریفای و احراز هویت بایننس :

forged id detected

حل مشکل وریفای بایننس
رفع خطای وریفای بایننس

ترجمه : شناسه جعلی شناسایی شد.

این ارور زمانی ایجاد میشه که ما برای وریفای Binance از آیدی کارت استفاده کنیم. منظور از این پیام اینه که تشخیص داده شده آیدی کارتی که استفاده کردید برای وریفای جعلی هست. بهترین حالت این است که شما بیایید 1 الی 2 بار مجددا از این آیدی برای وریفای استفاده کنید. اگر به نتیجه ای نرسیدید احتمال اینکه با اون آیدی کارت وریفای بگیرید خیلی کم است.

💡 راهکار : برای حل مشکل وریفای بایننس موقع وریفای بایننس برای بار اول با این ارور مواجه شدید. برای دوم الی سومین بار که میخواهید امتحان کنید از پشت و روی آیدی کارت جایی که نور مناسبی وجود داره عکس بگیرید تا تمام نوشته روی کارت واضح دیده شود. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


the document format does not match the template of the country selected

حل مشکل وریفای بایننس
رفع خطا موقع وریفای بایننس

ترجمه: قالب سند با الگوی کشور انتخاب شده مطابقت ندارد.

حل مشکل وریفای بایننس : این ارور و خطا در مواقعی بایننس برای شما صادر میکنه که روی template هایی که هست زیاد دست کاری شده باشه. اگر هنگام وریفای بایننس با چنین ارور هایی مواجه شدین، یعنی ممکنه تغییرات بسیار کوچکی در مدارک و اسناد برای احراز هویت بایننس ایجاد کرده باشید. به همین دلیل این ارور را به شما میدهد. معمولا به دلیل وریفای هایی که بایننس در طول این چند ماه انجام داده ، ربات های آن آپدیت شده است . اگر حتی تغییرات جزئی مثل تغییر رنگ یا اندازه با مدارک ارسالی شما و مدارک آن کشور ببینند مسلما مدارک ارسالی شما را در اولین فرصت مردود میکنند. پس باید در درست کردن این مدارک دقت لازم را داشته باشید که مطابق با مدارک آن کشور باشد. یعنی مطابق با نمونه های واقعی که هستند باشند تا بایننس رد نکنه.

راهکار: راهکاری که برای برطرف کردن این مرحله می تونیم به شما ارائه بدیم اینه که معمولا کاری نمیشه کرد چرا که شما توسط ربات ها شناسایی شدید و امکان وریفای برای شما وجود ندارد. ولی حالا چون مدارک در دستتان هست بهتر است 2الی 3 بار امتحان کنید ولی به احتمال زیاد بایننس مدارک شما را قبول نخواهد کرد. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


 upload an id photo that is clear

حل مشکل وریفای بایننس

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: یک عکس شناسه که واضح است آپلود کنید.

موقع وریفای بایننس اگر با چنین اروری مواجه شدید. شما باید وریفای را مجدد انجام دهید. جای نگرانی وجود نداره و این چیری نیست که فکر کنید انجام وریفای با همان مدارک برای شما غیر ممکن است؛ نه اینگونه نیست. شما برای وریفای دوباره تلاش کنید و جایی که نور مناسب وجود دارد برای گرفتن عکس از مدارک استفاده کنید.

😉 راهکار: همچنین توصیه ارزش98 برای شما این هست که از تلفن همراهی استفاده کنید که دوربین کیفیت بالایی داشته باشه. به احتمال زیاد اگه بایننس این ارور را به شما داد، 2 الی 3 بار مجدد تست کنید و عکس از مدارک بفرستید. احتمالا وریفای شما درست میشه و مشکلی از این بابت نداشته باشید و خطا و ارورهای بایننس رفع میشه. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


  photos must be original. please upload clear visible real id image and photos

حل مشکل وریفای بایننس
رفع ارور وریفای بایننس

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: عکس ها باید اورجینال باشند. لطفا تصویر و عکس های واقعی و واضح قابل مشاهده را آپلود کنید.

این ارور و خطا بایننس نیز با خطای اشاره شده در قسمت قبلی همخوانی داره و چنین ارورهایی موقع وریفای عادی هست و هیچگونه جای نگرانی از بابت احراز هویت بایننس ندارند.

💡 راهکار : تنها راهکاری که میتوان برای این ارور ارائه داد تست مجدد هست. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


verified account currently exists please use the verified account to continue to use Binance services

مشکل وریفای بایننس حل شد

ترجمه: دلیل شکست: حساب تایید شده در حال حاضر وجود داره. لطفا از حساب تایید شده برای ادامه استفاده از خدمات بایننس استفاده کنید.

اگه بایننس این اخطار یا ارور را هنگام وریفای صرافی بایننس به شما داد. به این معنی هست که قبلا با همین آیدی نامبر یا پاسپورت نامبر ثبت نام صورت گرفته است. به همین خاطر از شما انتظار دارند که به حسابتان log in بشوید و نیازی به ثبت نام نیست.

🙂 راهکار: اگه این اخطار براتون رخ داد از آن مدارکی که در دست دارید به هیچ عنوان نمی تونید استفاده کنین. چون آیدی نامبر (id number ) یا پاسپورت نامبر (passport number ) در بایننس ثبت شده است و بهتره از مدارک دیگه ای استفاده کنید. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


the document type does not match the data of MRZ / barcode

حل مشکل وریفای بایننس
حل مشکل وریفای binance

ترجمه: دلیل عدم تایید وریفای بایننس به شرح روبرو است: نوع اسناد با داده های MRZ / barcode مطابقت ندارد.

هر پاسپورت یا آیدی کارتی کدهای مخصوص به خودشون را داره که به آن mrz می گویند. پاسپورت معمولا در پایین صفحه یک کد دو خطی دارد که به آن mrz می گویند. در آیدی کارت این کد ها به صورت سه خطی هستند و در پشت آیدی کارت قرار گرفتند. معمولا تمام اطلاعات آیدی کارت روی آن کدهای سه خطی خلاصه شده است. بایننس و یا هر صرافی دیگری معمولا این کدها را اسکن می کند. و باید واقعی باشد.

💡 راهکار: اگر این کدها قابلیت اسکن نداشته باشند. منظور از قابلیت اسکن این است که کدها برای سایت بایننس ناخوانا باشد. یعنی چینش کدها درست نباشد. ربات های بایننس توانایی خواندن این کدها را نخواهند داشت. بنابراین چینش این کدها الگوریتمهای خاصی داره که باید رعایت بشه چه در پاسپورت چه در آیدی کارت. این عمل منجر به رفع خطا و ارورهای بایننس میشه. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


upload a photo of yours original id do not upload a photocopied or scanned document

رفع ارور احراز هویت بایننس

ترجمه: دلیل عدم موفقیت به شرح زیر است: یک عکس از شناسه اصلی خود آپلود کنید، سند فتوکپی شده یا اسکن شده را آپلود نکنید.

اگر هنگام وریفای Binance با همچین اروری مواجه شدید نیازی نیست که ناراحت بشید. این ارور در بایننس عادی هست و هنگامی که موقع عکس گرفتن از ایدی کارت یا گواهینامه یا پاسپورت کیفیت عکس مناسب نباشه صرافی بایننس احساس می کنه که این مدارک کپی شده و اصلی نیست.

😀 راهکار: راهکاری که میتونیم برای این کار ارائه بدیم این هست که شما بیاین از تلفن همراه با کیفیت بالا برای عکس برداری استفاده کنید. و یا محیطی که نور مناسبی داشته باشه، 2 الی 3 بار می توانید دوباره از همان مدرک برای وریفای استفاده کنید و وریفای مجدد انجام بدید. بیشترین تکراری که بایننس اجازه می ده که در یک روز شما وریفای کنید 10 بار هست. اگه در طول 10 بار شما موفق به وریفای نشدید قطعا با اون مدارکی که در دست دارید امکان وریفای برای شما وجود نداره. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


the document verification failed. the document is manipulated or not real

حل مشکل وریفای بایننس
آموزش وریفای باننس

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند دستکاری شده یا واقعی نیست.

به دلیل آپدیت ربات های بایننس در صورت هرگونه تغییر جزئی منجر به رد وریفای میشه. مشابه همین ارور در بخش اول توضیح داده شده است و احتمال دستکاری مدارک توسط بایننس داده شده است.

💡 راهکار: سعی کنید مدارک و سند مدنظر را دستکاری نکنید و بگذارید فرمت اصلی حفظ شود، که دامن گیر خطا و ارورهای بایننس نشوید. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


document verification failed. the supplied document is manipulated or inauthentic

حل مشکل وریفای بایننس
رفع خطا و ارور وریفای بایننس

ترجمه: دلیل خرابی به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند ارائه شده دستکاری شده یا غیر معتبر است.

اگه بخواییم به صورت لفظی واژه manipulated رو ترجمه کنیم. منظور اینه که این مدرک دستکاری شده . معمولا به دلیل اینکه با یک کشور هزاران بار در بایننس وریفای شده است. ربات های بایننس هوشمند تر از قبل شدند و ریز به ریز از جزئیات مدرکی که شما بارگذاری میکنید اطلاع دارند و میدانند که ساختار آن مدرکی که میخوایید بارگزاری کنید چگونه است. اگر احیانا موقع ویرایش تغییرات جزئی هم در این مدارک ایجاد کنید، بایننس آن را به عنوان دستکاری شده می شناسد.

🙂 راهکار: راهکار این هست شما از مدارک جدید برای وریفای استفاده کنید. معمولا اگر این ارور را به شما داد، به احتمال 80 درصد دیگه با آن مدارک نمی توانید وریفای را انجام دهید. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


we do not accept photocopies the customer needs to take photo of real card

حل مشکل وریفای بایننس
رفع خطا و ارور وریفای بایننس

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: ما فتوکپی مورد نیاز مشتری را نمی پذیریم و از کارت واقعی عکس می گیریم.

زمانی که کیفیت چاپ آیدی کارت یا گواهینامه یا پاسپورت پایین باشه اغلب با همچین اروری مواجه میشیم. این ارورمیگه ما کپی از مدارک را قبول نمیکنیم، لطفا فایل واقعی را بارگزاری کنید. به دلیل این که کیفیت پاسپورت یا آیدی کارت یا گواهینامه ایجاد شده پایین است، بایننس فکر میکنه این ها کپی از مدارک واقعی است و خود مدارک نیستند. برای وریفای تضمینی بایننس سایت ارزش98 همراه شماست.

💡 راهکار: کاری که باید برای این ارور انجام بدید این است که کیفیت چاپ مدارک را بالا ببرید. یا مجدد چاپ بزنید. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


unqualified documents. do not alter the documents you provide

حل مشکل وریفای بایننس

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: اسناد فاقد صلاحیت. مدارکی که ارائه می کنید را تغییر ندهید.

در ترجمه لفظی این ارور مشاهده میکنیم که بایننس به ما اعلام کرده که مدارک کیفیت پایینی داره و مدرکی که ارائه میدید را تغییر ندهید. این یعنی اینکه بایننس مدارک شما را تایید کرده ولی مدارک شما از کیفیت بالایی برخوردار نیست و بایینس از شما می خواهد دوباره با همان مدارکی که در دست دارید تست کنید و وریفای را دوباره انجام دهید و مدرکی که ارائه دادید را عوض نکنید. به این منظور که اگر شما در ابتدا به طور مثال با پاسپورت احراز هویت Binance را تست کرده اید و این ارور را به شما داد و شما، احیانا به این فکر هستید که با آیدی کارت مجدد وریفای را تست کنید، نوشته شده است که do not alter یعنی مدرکی که ارائه دادین را تغییر ندهید. در این مواقع مجدد با همان پاسپورت یا ایدی کارت امتحان کنید. بایننس مدارک شما را تشخیص داده است، ولی کیفیت پایینی داره. برای خرید وریفای بایننس از تجربیات تیم ارزش 98 به صورت رایگان بهره مند شوید.

💡 راهکار: موقع عکس گرفتن دقت کنید عکس که کیفیت خوبی داشته باشد. در این ارور لازم نیست که مدرک جدیدی تهیه کنید با 2 الی 3 بار امتحان کردن شما وریفای را خواهید گرفت. و خطا و ارورهای بایننس برطرف میشود. اگه مشکلتون حل نشد واتساپ 09350500947 پیام دهید.


verification unsuccessful sorry you did not pass the review process. verification failed please use an alternative document for verification

حل مشکل وریفای بایننس
وریفای رایگان بایننس

ترجمه: تأیید ناموفق متاسفم که فرآیند بررسی را پشت سر نگذاشتید.

دلیل شکست به شرح روبرو است تأیید ناموفق بود. لطفاً از یک سند جایگزین برای تأیید استفاده کنید. لطفاً سؤالات متداول و بخش راهنمایی را بخوانید و با کلیک بر روی دکمه زیر سعی کنید مجدداً وارد حساب خود شوید و به مرکز تأیید بروید.

همانطور که ملاحظه می فرمایید بایننس احراز هویتو وریفای شما را قبول نکرده است و از شما می خواهد که از طریق یک مدرک جایگزین اقدام کنید. در این حالت اگر شما از طریق پاسپورت اقدام به وریفای بایننس کرده باشید بهتره ایدی کارت یا پاسپورت را کنار گذاشته و یا با گواهینامه تست کنید و یا بالعکس. این اخطار زمانی رخ میده که بایننس مدارک شما را ملاحظه کرده و مبنا را بر این گذاشته که شما باید از مدارک دیگری برای وریفای کنید و آن مدرکی که شما برای آنها ارائه دادید غیرقابل قبول است.

💡 راهکار: تنها راهکاری که می توان برای این ارور استفاده کرد مدرک جایگزین برای وریفای استفاده کنید و معمولا به احتمال 30 درصد امکان قبولی وریفای شما وجود دارد ولی بازهم امکان عدم تایید از جانب بایننس نیز وجود دارد..


سخن پایانی ارزش98
این ارورها گوشه ای از سختگیری های بایننس موقع وریفای و احراز هویت بایننس می باشد ولی ما سعی کردیم مقاله ای جامع از خطاها را ارائه بدهیم. چنانچه با ارورهای دیگری مواجه شدن آن را به صورت کامنت و نظر با ما در میان بگذارید. پشتیبانی واتساپ بصورت 24 ساعته درخدمت شما عزیزان هست. همچنین در صورتیکه هریک از این ارور های بایننس را نتونستید با راهکارهای ارائه شده رفع کنید می تونید در واتساپ با ما در ارتباط باشید تا از تجربه چندین ساله ما استفاده کنید. واتساپ: 09350500947